Movies
Ratings
248
Flash PointRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The Bride with White HairRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.0
U-571Rated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0