Movies
Ratings
32
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0