Series
Ratings
122
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 1.0
VictoriaRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 1.5
The ExpanseRated ★ 5.0
Samurai GourmetRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Marco PoloRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
The Accidental CoupleRated ★ 1.5
Twinkle TwinkleRated ★ 1.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 0.5