Series
Ratings
132
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Heated RivalryRated ★ 2.5
The Promise of the SoulRated ★ 3.0
DoubleRated ★ 3.0
Countdown to YesRated ★ 2.5
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 3.5
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 3.5
Revenged LoveRated ★ 4.0
Depth of FieldRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- 금붕어 클럽Rated ★ 2.5
When It Rains, It PoursRated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5
Our YouthRated ★ 5.0
Happy of the EndRated ★ 4.0
Smells Like Green SpiritRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.5
Kei x Yaku: Dangerous PartnersRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 4.5