Series
Ratings
222- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 1.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
The BrainiacsRated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5