Movies
Ratings
71
Iron Man 3Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Broly - The Legendary Super SaiyanRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Return of CoolerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Pixar StoryRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Cooler's RevengeRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Side by SideRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0