Movies
Ratings
293
HelplessRated ★ 3.5
That Day, on the BeachRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
RentRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0