Series
Ratings
48
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
QuizRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Fever Pitch! The Rise of the Premier League Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5