Series
Ratings
32
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5