Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Mr. Trot 2Rated ★ 3.5
Mr. TrotRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5- Gomseukeuro Ganeun GichaRated ★ 1.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 4.5