Movies
Ratings
706
DamselRated ★ 3.0- HumintRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The SwimmersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0