Titles you rated
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Squid Girl!Rated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0