Series
Ratings
554
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Fate/strange FakeRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 3.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 2.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0