Movies
Ratings
96
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Where is my DVD?Rated ★ 3.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5- Special Screening of Pixar Short AnimationsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.0