Series
Ratings
17
DAN DA DANRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Love O2ORated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5