Series
Ratings
201
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
His & HersRated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Had I Not Seen the SunRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
MobiusRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The EternautRated ★ 3.5