Series
Ratings
82
BANANA FISHRated ★ 2.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- 囮物語Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- 키테레츠 대백과Rated ★ 1.5
- 신 도라에몽Rated ★ 2.0