Series
Ratings
34
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- 코미디 리벤지Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5