Series
Ratings
18
Personal TasteRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5