Series
Ratings
529
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 1.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0