Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Big CRated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.5