Movies
Ratings
164
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5