Movies
Ratings
21
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 1.0