Titles you rated
Van HelsingRated ★ 3.0
The Bling RingRated ★ 2.5
Saw 3DRated ★ 0.5
ChaplinRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
Eden LakeRated ★ 0.5
PoseidonRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
The FlintstonesRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Predator 2Rated ★ 2.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 1.5
Final Destination 2Rated ★ 1.0
The RingRated ★ 1.0
27 DressesRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.5
Cheaper by the DozenRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 3.0