Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
WolfsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5