Series
Ratings
17
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0