Series
Ratings
511- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
EricRated ★ 2.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0