Series
Ratings
46
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 2Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0