Series
Ratings
22
Girls Band CryRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- From the New WorldRated ★ 4.0