Movies
Ratings
944
HoppersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
DumboRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.0