Series
Ratings
19
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Firefly Lane Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0