Series
Ratings
89
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5