Series
Ratings
183
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 1.5
DarkRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0- Sing Again Season 4Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Study GroupRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0