Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's ReportRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 2.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
UnforgivenRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
The JackalRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Dirty HarryRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
PushRated ★ 3.0