Movies
Ratings
57
50 First DatesRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0