Series
Ratings
123- 일병 김원훈: 보직의 세계Rated ★ 3.5
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- 괴물의 시간Rated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5