Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.5