Movies
Ratings
248
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 2.5
Road to PerditionRated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5- Summer of loveRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 4.0- Love in the Tinder ageRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.5- Mouth Mouth FighterRated ★ 2.0
- Mad RushRated ★ 3.5
Method ActingRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0