Movies
Ratings
614
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Punisher: War ZoneRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElektraRated ★ 1.5
The PunisherRated ★ 2.5
DaredevilRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Blue BeetleRated ★ 2.0
UnchartedRated ★ 3.0