Series
Ratings
57
TripleRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0