Movies
Ratings
98
Family in the BubbleRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5