Series
Ratings
50
ShōgunRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0- Fighting SpiritRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5