Movies
Ratings
582
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0