Titles you rated
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 1.0
- Doctor WhoRated ★ 1.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Being Human Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
- DEATH NOTERated ★ 3.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0