Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0