Movies
Ratings
70
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 1.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0