Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0