Titles you rated
- HonourRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
UnbelievableRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
WATCHERRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5