Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
People We Meet on VacationRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 3.0