Series
Ratings
28
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5- Be;TwinRated ★ 2.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5- My Love PatzziRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0